Gamasutra: The Art & Business of Making Gamesspacer
View All     RSS
August 16, 2018
arrowPress Releases
 • Editor-In-Chief:
  Kris Graft
 • Editor:
  Alex Wawro
 • Contributors:
  Chris Kerr
  Alissa McAloon
  Emma Kidwell
  Bryant Francis
  Katherine Cross
 • Advertising:
  Libby Kruse


If you enjoy reading this site, you might also want to check out these UBM Tech sites:


Press Releases
  Polski RUINER debiutuje dzisiaj na PC, PlayStation 4 i Xbox One
  Share on Twitter RSS
 
 
09/26/2017
 


[This unedited press release is made available courtesy of Gamasutra and its partnership with notable game PR-related resource GamesPress.]

Rengkok – warszawskie studio Reikon Games oraz wydawcy-automatony z Devolver Digital wypuścili na wolność brutalny, cyberpunkowy shooter RUINER, który od dziś dostępny jest na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Premierze towarzyszy zupełnie nowy zwiastun gry. RUINER jest dostępny cyfrowo na platformach Xbox Live, PlayStation Network, Steam, GOG i Humble w cenie 19.99€.

Nowy zwiastun można obejrzeć poniżej:

https://youtu.be/Rg2uB60DFS0 

 

Akcja gry rozgrywa się w cybernetycznej metropolii Rengkok, w 2091 roku. Żądny krwi psychopata rzuca się w wir walki aby wyrwać swojego brata ze szponów skorumpowanego systemu. Jego przewodnikiem i jedynym sojusznikiem w walce będzie enigmatyczny haker. Nadprzyrodzony refleks w parze z najnowszymi technologiami pomogą obrócić w proch hordy wrogów i zniszczyć dilujących wirtualną rzeczywistością korporacyjnych tytanów z HEAVEN.

„Żebyśmy się zrozumieli,” – mówi Fork Parker, CFO Devolver Digital – „RUINER to nie jest gra typu battle royale i nie posiada trybu battle royale. Nie chciałbym żadnych nieporozumień.”

Zwinność graczy zostanie poddana ciężkiej próbie podczas ataku na HEAVEN – ogromną korporację stojącą za sieciami rozrywki, pozwalającą odbiorcom na prawdziwe doznania w wirtualnej rzeczywistości. Wachlarz imponujących broni i gadżetów w harmonii z płynnymi ciosami pomogą zamaskowanemu bohaterowi, nie tylko uratować brata, ale też odkryć ściśle strzeżone tajemnice Rengkok.

Każdy kto planuje samodzielnie (lub wraz z bliskimi) przeistoczyć się w bezlitosnego psychopatę, wyposażonego w ekstra video-kask, totalnie kryjący jego prawdziwą tożsamość, powininen czym prędzej odwiedzić oficjalną stronę gry: ruinergame.com a także zacząć śledzić @RuinerGame na Twitterze.

Pobierz

Press Kit

Trailer

Kontakt prasowy

Wszystkie pytania i prośby o wywiady proszę kierować do Cosmocover:

[email protected]

Tel: +33 (0) 184 200 104