Gamasutra: The Art & Business of Making Gamesspacer
View All     RSS
October 23, 2018
arrowPress Releases
 • Editor-In-Chief:
  Kris Graft
 • Editor:
  Alex Wawro
 • Contributors:
  Chris Kerr
  Alissa McAloon
  Emma Kidwell
  Bryant Francis
  Katherine Cross
 • Advertising:
  Libby Kruse


If you enjoy reading this site, you might also want to check out these UBM Tech sites:


Press Releases
  Polski RUINER z nową brutalną aktualizacją
  Share on Twitter RSS
 
 
11/21/2017
 


[This unedited press release is made available courtesy of Gamasutra and its partnership with notable game PR-related resource GamesPress.]

Rengkok - 

Polskie studio Reikon Games przygotowało darmową aktualizację do swojego popularnego shootera – RUINER, w której znalazły się chociażby wyczekiwane przez fanów tryby New Game+ czy Speedrun, a także zupełnie nowe bronie, stroje i finishery. Z okazji wprowadzenia aktualizacji RUINER będzie dostępny z 33% zniżką w serwisie Steamod 20 do 22 listopada.

https://youtu.be/b4YOuLQY6JI

W zestawie nowości pod nazwą Savage znajdą się takie, które sprawią, że nawet największym wyjadaczom przyspieszy tętno. Jednocześnie, dla nowych graczy znajdzie się tu kilka udoskonaleń, dzięki którym przeprowadzka do Rengkok będzie nieco bardziej przyjazna. Wyczekiwany przez fanów tryb New Game+ wstrząśnie nawet najbardziej wytrawnymi graczami, a nowy tryb Speedrun posiadać będzie także ranking online.

Aktualizacja wprowadzi też dziesięć nowych broni i nowe animacje śmierci, które będą stanowiły wisienkę na torcie stylowych i krwawych bijatyk. Nowe stroje pozwolą odświeżyć nieco wygląd postaci. Na popularnym soundtracku znajdą się natomiast dwa nowe utwory Sidewalks & Skeletons.

Najświeższe informacje ze skąpanego w neonach Rengkok znaleźć można na stronie ruinergame.com i na Twitterze @RuinerGame.

Pobierz

Trailer

Kontakt prasowy

Wszystkie pytania można kierować do Cosmocover:

[email protected]

Tel: +49 30 98289423