Gamasutra is part of the Informa Tech Division of Informa PLC

This site is operated by a business or businesses owned by Informa PLC and all copyright resides with them. Informa PLC's registered office is 5 Howick Place, London SW1P 1WG. Registered in England and Wales. Number 8860726.


Gamasutra: The Art & Business of Making Gamesspacer
View All     RSS
July 14, 2020
arrowPress ReleasesIf you enjoy reading this site, you might also want to check out these UBM Tech sites:


Press Releases
  NOMADZI, OBUDŹCIE SIĘ... NADSZEDŁ CZAS BY UCIEKAĆ PRZED ŚMIERCIONOŚNYM SŁOŃCEM
  Share on Twitter RSS
 
 
03/26/2020
 


[This unedited press release is made available courtesy of Gamasutra and its partnership with notable game PR-related resource GamesPress.]

WROCŁAW, POLSKA - 26 MARCA 2020R. - Deweloperzy z Donkey Crew właśnie ogłosili, że ich długo wyczekiwane, survivalowo-wędrowne MMO, Last Oasis, jest już dostępne na Steamie w trybie wczesnego dostępu. Gracze mogą nabyć grę tutaj: https://store.steampowered.com/app/903950/Last_Oasis/

 

Donkey Crew ogłosiło również obniżkę ceny w ramach wspierania inicjatywy dystansowania społecznego, nawołując graczy do pozostania w domu podczas panującej sytuacji związanej z COVID-19 (#zostanwdomu). Przez kolejnych 7 dni gracze będą mogli nabyć Last Oasis z 17% zniżką, a po tym czasie gra będzie dostępna w regularnej cenie 107.99 PLN (29.99$ lub lokalny odpowiednik)

 

Obejrzyj najnowszy trailer premierowy Last Oasis tutaj: https://youtu.be/FQUl8CP4hds

 

Pobierz presskit Last Oasis tutaj: https://goo.gl/KZuv1t

 

W osadzonym tysiące lat w przyszłości, Last Oasis, gracze wcielają się w Nomadów, którzy muszą nieustannie migrować z wymierających, spalanych przez bezlitosne słońce oaz. Dawno temu, na skutek kosmicznego kataklizmu, który wstrzymał obrót Ziemi wokół własnej osi, planeta została podzielona na dwa śmiercionośne obszary. Pustynne bezkresy o ekstremalnie wysokich temperaturach oraz skute lodem pustkowia, w których wszystko zamarzło. Pomiędzy nimi, pozostało jedynie wąskie pasmo lądu, na którym może istnieć życie i który ciągle przemieszcza się na wschód wraz z ruchem obrotowym Ziemi wokół Słońca. To właśnie tam Nomadzi budują swoje drewniane, zasilane siłą wiatru Walkery, które służą im do przemieszczania, gromadzenia zapasów oraz walki.

 

By uchronić się przed śmiercionośnym słońcem Nomadzi muszą eksplorować nowe tereny, powoli wyłaniające się zza wschodniego horyzontu, gdzie życie zaczyna budzić się spod topniejącego lodu. Resztka ludzkości, zdołała zbudować ogromne, kroczące miasto zwane Flotillą, które jest jedynym ośrodkiem cywilizacji na Ziemi. Nomadzi muszą gromadzić surowce, walczyć z wrogimi klanami i robić co tylko w ich mocy by utrzymać miasto w ruchu, inaczej upadnie. Ruszaj dalej, ten świat umiera!

 

"Jesteśmy podekscytowani wprowadzając dzisiaj Last Oasis w fazę wczesnego dostępu na Steam" mówi Florian "chadz" Hofreither, dyrektor kreatywny i główny lider projektu w Donkey Crew. "Pomimo niepewnych czasów z jakimi przychodzi nam się zmierzyć, wsparcie naszych beta testerów było nieoceniene tak samo jak podczas całego okresu testów, pomagając nam ulepszyć oraz obrac odpowiedni kierunek rozwoju gry. Chcielibyśmy skorzystać z okazji i podziękować im z głębi serca, zachęcając jednocześnie nowych graczy do utrzymania takiego samego poziomu otwartości oraz zaangażowania, których już niebawem powitamy w naszej rozrastającej się społeczności graczy"

 

By otrzymywać bieżące informcje, Nomadzi mogą dołączyć do społeczności Last Oasis poprzez śledzenie profilu @OasisNomad na Twitterze, dołączając do oficjalnego serwera Last Oasis na Discord, rejestrując się na oficjalnym forum gry oraz dołączając do oficjalnej grupy społeczności na Steam. Dodatkowo Nomadzi zainteresowani streamingiem gry w mediach społecznościowych mogą używać oficjalnego hasztaga #streamlastoasis

Streamerów oraz twórców treści, prosimy o kontaktowanie się pod adresem: [email protected].

# # #

 

O Dokney Crew

Donkey Crew to niezależne studio zrzeszające wielu utalentowanych, doświadczonych twórców, z każdego zakątka świata. Rozpoczynali jako mały zespół pasjonatów gier, pracujący wewnątrz dużej społeczności moderów gry Mount&Blade. Wraz z czasem rozrośli się do rozmiarów profesjonalnej firmy produkującej niezależne gry wideo. Z siedzibą we Wrocławiu, w Polsce, Donkey Crew kontynuuje swoją podróż jako niezależny producent nieustannie się rozwijając. Ich najnowsza produkcja, Last Oasis, wchodzi w fazę wczesnego dostępu na Steam w czwartek 26 marca 2020r.

 

Social media

Dołącz do dyskusji na temat Last Oasis:

Twitter: https://twitter.com/OasisNomad

Discord: https://discordapp.com/invite/lastoasis

Forum: https://forum.lastoasis.gg/

Instagram: https://www.instagram.com/oasisnomad/

Facebook: https://www.facebook.com/OasisNomad/

Twitch: https://www.twitch.tv/teamdonkeycrew

Mixer: https://mixer.com/DonkeyCrew

YouTube: https://www.youtube.com/c/LastOasis

 

KONTAKT DLA MEDIÓW

 

Outrageous PR

Ami Langton & Danielle Woodyatt

[email protected]