Gamasutra is part of the Informa Tech Division of Informa PLC

This site is operated by a business or businesses owned by Informa PLC and all copyright resides with them. Informa PLC's registered office is 5 Howick Place, London SW1P 1WG. Registered in England and Wales. Number 8860726.


Gamasutra: The Art & Business of Making Gamesspacer
View All     RSS
August 3, 2020
arrowPress ReleasesIf you enjoy reading this site, you might also want to check out these UBM Tech sites:


Press Releases
  Niemieckie lotniskowce gotowe do wodowania w World of Warships
  Share on Twitter RSS
 
 
07/09/2020
 


[This unedited press release is made available courtesy of Gamasutra and its partnership with notable game PR-related resource GamesPress.]

9 lipca 2020 r. – Dziś ukazała się nowa aktualizacja 0.9.6, a wraz z nią w World of Warships rozpoczyna się nowe wydarzenie związane z wprowadzeniem długo oczekiwanych niemieckich lotniskowców do wczesnego dostępu. Trzy najnowsze jednostki, Rhein (poziom IV), Weser (poziom VI) i August von Parseval (poziom VIII), można zdobyć w nagrodę za ukończenie specjalnych misji, które gracze znajdą w kontenerach niemieckich lotniskowców.

Zwiastun przygotowany z okazji wprowadzenia niemieckich lotniskowców można obejrzeć tutaj.

Historyczne niemieckie lotniskowce dostępne w World of Warships nigdy nie zostały zwodowane i nie brały udziału w bitwach II wojny światowej. Niemcy przygotowali plany tych jednostek lub zaczęli je budować, ale ich nie ukończyli. W grze World of Warships okręty te przenoszą samoloty szturmowe uzbrojone w nowy typ amunicji – rakiety przeciwpancerne, które zadają wysokie obrażenia cytadelom wrogich jednostek. Niemieckie bombowce są uzbrojone w bomby przeciwpancerne, które najlepiej zrzucać na wolno poruszające się cele. Z kolei torpedy lotnicze tej nacji są szybkie, mają krótki zasięg i powodują średnie uszkodzenia. Samoloty mają wysokie prędkości lotu, ale z powodu małej ilości HP są dość delikatne.

Do zdobycia nowych okrętów potrzebne są kontenery niemieckich lotniskowców, które można otrzymać za wykonywanie misji bojowych, a także za wypełnianie dyrektyw, w ramach Codziennych dostaw i za oglądanie streamów. W kontenerach można także znaleźć tymczasowy kamuflaż „Czarno-biało-czerwony” i inne nagrody. Oprócz tego za wykonanie specjalnych serii misji bojowych przyznawane są niemieckie żetony, które można wymienić w Zbrojowni na nagrody takie jak wzory tymczasowego kamuflażu „Czarno-biało-czerwony”, kredyty, sygnały, a także stały kamuflaż Żelazny krzyż do okrętów X poziomu Großer Kurfürst, Z-52, Hindenburg i Manfred von Richthofen, które będą dostępne do zbadania w przyszłości.

Aktualizacja 0.9.6 wprowadza także całkowicie zmienione menu Wyposażenia, które wcześniej było zakładką Moduły. Dzięki uproszczonemu interfejsowi gracze mogą teraz sprawniej zarządzać ulepszeniami, materiałami eksploatacyjnymi i modułami okrętów w jednym oknie. W nowym trybie Podgląd okrętu można obejrzeć jednostki, których jeszcze nie kupiono. Aktualizacja obejmuje także wiele innych interesujących i praktycznych zmian, które ułatwiają obsługę gry.

 

Wersja 0.9.6 dodaje także nowy sezon bitew rankingowych w formacie 7 na 7 z okrętami VIII poziomu, zaktualizowaną wersję hamburskiego portu, usprawnienia silnika audio, nowe efekty dźwiękowe i ulepszenia HDR portów Baza morska, Azur Lane, Smok i Baza Sarushima.

Więcej informacji o aktualizacji 0.9.6 można znaleźć pod tym adresem. Materiały prasowe o World of Warships są dostępne tutaj

Jeśli chcesz zagrać w World of Warships, odwiedź worldofwarships.eu i zarejestruj się za darmo.

O grze World of Warships

World of Warships to bezpłatna historyczna gra online na komputery PC stworzona przez firmę Wargaming. Za sprawą starannie zaprojektowanych map i szerokiego wyboru słynnych okrętów bojowych podzielonych na cztery klasy World of Warships pozwala brać udział w emocjonujących starciach i zapewnia świetną zabawę zarówno weteranom, jak i nowicjuszom. Dzięki olbrzymiej kolekcji wiernie odwzorowanych jednostek World of Warships jest niczym wirtualne muzeum i przyciąga wielu miłośników historii morskich zmagań.

Do gry regularnie dodawane są nowe elementy i innowacyjne tryby rozgrywki, aby wszyscy mogli cieszyć się różnorodnymi i ekscytującymi rozgrywkami.

Jedna seria, wiele platform

Po sukcesie World of Warships w wersji na komputery PC wyjątkowe mechanizmy tej gry zostały przeniesione na inne platformy, by również na nich dało się bezpłatnie uczestniczyć w olbrzymich bitwach morskich. Tak powstały World of Warships: Legends dostępne na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz World of Warships Blitz przeznaczone na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

Wargaming

Wargaming to nagradzany producent i wydawca online mający siedzibę w cypryjskiej Nikozji. Funkcjonujące od 1998 r. studio zdobyło czołową pozycję w branży gier komputerowych. Obecnie pracuje w nim ponad 4500 osób w oddziałach na całym świecie. W produkcje Wargaming gra ponad 200 milionów użytkowników wszystkich wiodących platform. Do sztandarowych tytułów tego producenta należą ciesząca się ogromnym powodzeniem, darmowa gra World of Tanks i tocząca się na morzach wojenna gra akcji World of Warships. Oficjalna strona: www.wargaming.com

Media Contact for Wargaming EU

ICO Partners - [email protected]