Gamasutra is part of the Informa Tech Division of Informa PLC

This site is operated by a business or businesses owned by Informa PLC and all copyright resides with them. Informa PLC's registered office is 5 Howick Place, London SW1P 1WG. Registered in England and Wales. Number 8860726.


Gamasutra: The Art & Business of Making Gamesspacer
View All     RSS
October 1, 2020
arrowPress ReleasesIf you enjoy reading this site, you might also want to check out these UBM Tech sites:


Press Releases
  Nowe niemieckie lotniskowce zmierzają ku World of Warships
  Share on Twitter RSS
 
 
08/06/2020
 


[This unedited press release is made available courtesy of Gamasutra and its partnership with notable game PR-related resource GamesPress.]

6 sierpnia 2020 r. – Dziś ukazała się nowa aktualizacja 0.9.7 gry World of Warships, która wprowadza długo oczekiwane niemieckie lotniskowce. Wszyscy gracze mogą teraz rozpocząć badania nad okrętami Rhein (poziom IV), Weser (poziom VI), August von Parseval (poziom VIII) i Manfred von Richthofen (poziom X).

Nowy zwiastun poświęcony wypuszczeniu niemieckich lotniskowców można obejrzeć tutaj. 

Gałąź niemieckich lotniskowców obejmuje duże jednostki, które nigdy nie zostały zwodowane i nie brały udziału w bitwach II wojny światowej. Niemcy przygotowali plany tych okrętów lub zaczęli je budować, ale ich nie ukończyli. Przenoszone na tych lotniskowcach samoloty mają małą ilość HP, ale są bardzo szybkie. Samoloty szturmowe są uzbrojone w nowy rodzaj rakiet przeciwpancernych, które przy celnym ostrzale mogą zadawać wysokie obrażenia cytadelom wrogich jednostek. Niemieckie torpedy lotnicze charakteryzują się dużą prędkością i krótkim zasięgiem. Z kolei bombowce nurkujące, które również mogą startować z nowych okrętów, przenoszą bomby przeciwpancerne. 

Aktualizacja 0.9.7 wprowadza także nową, obszerną kolekcję o nazwie „Niemiecka marynarka”. Zawiera ona wyjątkowe przedmioty kolekcjonerskie, takie jak emblematy, okręty, samoloty czy mundury, a także postaci historyczne. Kolekcja jest hołdem dla historii niemieckiej marynarki z pierwszej połowy XX wieku. Gracze znajdą pierwsze przedmioty z tej kolekcji w kontenerach niemieckiej marynarki, które mogą kupić w Zbrojowni albo otrzymać za ukończenie dyrektyw i misji bojowych. Po skompletowaniu wszystkich elementów gracz będzie mógł używać alternatywnego malowania niemieckich okrętów i wywieszać na nich drugą flagę.

Oprócz wspomnianych niemieckich lotniskowców aktualizacja 0.9.7 dodaje trzy inne nowe jednostki. Niemiecki pancernik Pommern (poziom IX) świetnie sprawdza się podczas starć na niewielkich dystansach dzięki torpedom, skutecznemu uzbrojeniu pomocniczemu i 12 armatom 380 mm. Niemiecki lotniskowiec Erich Loewenhardt (poziom VI) przenosi bombowce nurkujące uzbrojone w bomby odłamkowe, a nie przeciwpancerne. Z kolei radziecki pancernik Sława (poziom X) ma celne działa, ale słabe opancerzenie, więc nadaje się przede wszystkim do ostrzeliwania nieprzyjaciela z większej odległości.

Dodatkowo aktualizacja 0.9.7 wprowadza nowy sprint rankingowy w formacie 3 na 3 z okrętami IX poziomu, nowe Unikatowe ulepszenia dostępne w Biurze badań w Zbrojowni, odświeżoną wersję hamburskiego portu oraz różnie usprawnienia techniczne. 

Więcej informacji na temat aktualizacji 0.9.7 można znaleźć tutaj. Zasoby prasowe o World of Warships są dostępne tutaj

Jeśli chcesz zagrać w World of Warships, odwiedź worldofwarships.eu i zarejestruj się za darmo.

O grze World of Warships

World of Warships to bezpłatna historyczna gra online na komputery PC stworzona przez firmę Wargaming. Za sprawą starannie zaprojektowanych map i szerokiego wyboru słynnych okrętów bojowych podzielonych na cztery klasy World of Warships pozwala brać udział w emocjonujących starciach i zapewnia świetną zabawę zarówno weteranom, jak i nowicjuszom. Dzięki olbrzymiej kolekcji wiernie odwzorowanych jednostek World of Warships jest niczym wirtualne muzeum i przyciąga wielu miłośników historii morskich zmagań.

Do gry regularnie dodawane są nowe elementy i innowacyjne tryby rozgrywki, aby wszyscy mogli cieszyć się różnorodnymi i ekscytującymi rozgrywkami.

Jedna seria, wiele platform

Po sukcesie World of Warships w wersji na komputery PC wyjątkowe mechanizmy tej gry zostały przeniesione na inne platformy, by również na nich dało się bezpłatnie uczestniczyć w olbrzymich bitwach morskich. Tak powstały World of Warships: Legends dostępne na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz World of Warships Blitz przeznaczone na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

Wargaming

Wargaming to nagradzany producent i wydawca online mający siedzibę w cypryjskiej Nikozji. Funkcjonujące od 1998 r. studio zdobyło czołową pozycję w branży gier komputerowych. Obecnie pracuje w nim ponad 4500 osób w oddziałach na całym świecie. W produkcje Wargaming gra ponad 200 milionów użytkowników wszystkich wiodących platform. Do sztandarowych tytułów tego producenta należą ciesząca się ogromnym powodzeniem, darmowa gra World of Tanks i tocząca się na morzach wojenna gra akcji World of Warships. Oficjalna strona: www.wargaming.com

Media Contact for Wargaming EU

ICO Partners - [email protected]